کاتالوگ محصولات

پوشش‌های محافظتی پادموج

پوشش‌های محافظتی

ضد پرتو، ضد باکتری، ضد میکروب و ضد قارچ

 محصولات پادموج به دلیل به کارگیری پارچه‌های الیاف نقره، ایمنی کافی در برابر پرتوهای الکترومغناطیسی، عوامل میکروبی، باکتریایی و قارچ ها ایجاد می‌کنند. میزان کارایی عایق بندی و یا درصد محافظت این محصولات وابسته به نوع پارچه و درصد الیاف نقره به کار رفته در آن می‌باشد. شرکت زیمان تنوع چشمگیری را در عرضه محصولات محافظتی بسته به سطح کارایی مورد نیاز، قیمت و رنگ دلخواه در اختیار مشتری می‌گذارد. مشتری می‌تواند بسته به میزان آلودگی موجود در محل کار یا سکونت، محصول مناسب برای حفظ سلامتی خود را انتخاب نماید.

عایق بندی SE
محافظت (%) کارایی (dB) سطح کارایی
99.9999 60 A1 A
99.9997 55 A2
99.999 50 A3
99.997 45 B1 B
99.99 40 B2
99.97 35 B3
99.9 30 C1 C
99.7 25 C2
99 20 C3

سطح کارایی

 • سطح A : کارایی عالی
 • سطح B : کارایی زیاد
 • سطح C : کارایی متوسط

 روپوش و سربند پادموج

پوشش مناسب از جنس الیاف نقره با دوام و کارایی عایق بندی بالا در محدوده فرکانسی گسترده برای محافظت بدنی از ناحیه گردن تا زیر زانوها در برابر پرتوهای زیان بار الکترومغناطیسی در بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌های پزشکی، دانشگاه ها و آزمایشگاه‌های پژوهشی، مراکز صنعتی، سایت های رادیویی و راداری و …

سفارش دوخت

ابتدا ضمن کارشناسی موضوع بر حسب سطح توان تشعشعی تجهیزات پرتو افکنی مورد استفاده مشتری در گستره فرکانسی مربوطه، میزان کارایی عایق بندی مورد نیاز تعیین می‌شود. سپس پارچه مناسب انتخاب شده و به تعداد مد نظر مشتری بر اساس اندازه و رنگ مورد نیاز در مدل های دلخواه تهیه می‌شوند.

کارکرد و مزایاپ

 1. جلوگیری از نفوذ امواج تابشی RF رادیویی زیان بار به بدن
 2. جلوگیری از نفوذ و یا رشد و تکثیر عوامل باکتریایی، میکروبی و قارچ ها
 3. دوام زیاد در برابر عوامل فرسایشی بیرونی
 4. طول عمر مفید نسبتا زیاد و قابلیت شستشو
 5. قابلیت سفارش در هر مدل زنانه و یا مردانه و اندازه دلخواه

کارکرد و مزایا

 1. جلوگیری از نفوذ امواج تابشی RF رادیویی زیان بار به جنین در دوران بارداری
 2. جلوگیری از نفوذ و یا رشد و تکثیر عوامل باکتریایی، میکروبی و قارچ ها
 3. دوام زیاد در برابر عوامل فرسایشی بیرونی
 4. طول عمر مفید نسبتا زیاد و قابلیت شستشو
 5. قابلیت سفارش در هر اندازه دلخواه

 شکم بند حاملگی پادموج

پوشش مناسب از جنس الیاف نقره با دوام و کارایی عایق بندی بالا در محدوده فرکانسی گسترده برای محافظت بدنی از ناحیه شکمی (جنین) در برابر پرتوهای زیان بار الکترومغناطیسی در دوران بارداری

 پرده پادموج

پرده های محافظتی نازک با دوام از جنس الیاف نقره و قابلیت نصب در جلوی هر پنجره دلخواه دارای کارایی عایق بندی بالا برای بازتابش پرتوهای مزاحم و کاهش آلایندگی محیط داخلی ساختمان

این پرده های محافظ دارای دوام زیادی بوده و عایق بندی الکترومغناطیسی مناسبی را تضمین می کند و نصب آن در همه ساختمان هایی که در معرض پرتوهای ناخواسته هستند توصیه می شود. با نصب این پرده ها در زیر پرده اصلی و یا به شکل زیرپرده ای در جلوی پنجره ساختمان هایی که در حریم دکل های مخابراتی بی سیم قرار دارند، میزان خطر پرتوهای زیان بار بر روی بدن ساکنین به شدت کاهش یافته و در حد مطلوب استاندارد قرار می گیرد.

 سفارش دوخت و نصب

ابتدا پرتوسنجی انجام شده و موقعیت قرارگیری پنجره های ساختمان نسبت به دکل های مخابراتی پیرامون و سطح توان پرتوی نفوذی هر یک مورد سنجش قرار گرفته و با آستانه مجاز مقایسه می شود. بدیهی است که پوشش پنجره های با امتداد تابش مستقیم در اولویت هستند. متراژ پوشش به سفارش مشتری تعیین شده و امکان سفارش عایق بندی برای هر متراژ دلخواه وجود دارد. نصب این پرده در جلوی هر نوع پنجره دلخواه به راحتی امکان پذیر است.

 کارکرد و مزایا

1. کاهش موثر سطح توان تابشی RFزیان بار دکل های مخابراتی به داخل
2. طول عمر مفید نسبتا زیاد و قابلیت شستشو
3. امکان دوخت در هر مدل و یا طرح مناسب و دلخواه
4. نصب آسان و سریع در کوتاه ترین زمان ممکن
5. قابلیت نصب روی هر نوع پنجره دلخواه

توری پشه‌بند

پوشش محافظتی نازک از جنس الیاف نقره و قابلیت نصب در بالای هر نوع تخت خواب دلخواه با دوام و کارایی عایق بندی بالا برای بازتابش پرتوهای مزاحم و کاهش آلایندگی فضای استراحت شخصی

این پوشش محافظ دو منظوره هم به عنوان پشه بند و هم به عنوان سپر محافظتی ضد پرتو بوده و عایق بندی الکترومغناطیسی مناسبی را تضمین می کند و نصب آن در اتاق خواب همه ساختمان هایی که در معرض پرتوهای ناخواسته هستند توصیه می شود. با نصب این پشه بند در اتاق خواب ساختمان هایی که در حریم دکل های مخابراتی بی سیم قرار دارند، میزان خطر پرتوهای زیان بار بر روی بدن ساکنین به شدت کاهش یافته و در حد مطلوب استاندارد قرار می گیرد.

 سفارش دوخت و نصب

ابتدا پرتوسنجی انجام شده و موقعیت قرارگیری اتاق خواب نسبت به دکل های مخابراتی پیرامون و سطح توان پرتوی نفوذی هر یک مورد سنجش قرار گرفته و با آستانه مجاز مقایسه می شود. بدیهی است که پوشش تخت خواب در اتاق هایی که دارای امتداد تابش مستقیم هستند و یا تخت خواب نوزاد در اولویت قرار دارند. متراژ پوشش به سفارش مشتری تعیین شده و امکان سفارش برای هر متراژ دلخواه وجود دارد. نصب این توری پشه بند به شکل مخروطی یا مکعبی در بالای هر نوع تخت خواب دلخواه به راحتی امکان پذیر است.

 کارکرد و مزایا

 1. کاهش موثر سطح توان تابشی RFزیان بار منابع درونی و بیرونی
 2. طول عمر مفید نسبتا زیاد و قابلیت شستشو
 3. امکان دوخت در هر مدل و یا طرح مناسب و دلخواه
 4. نصب آسان و سریع در کوتاه ترین زمان ممکن
 5. قابلیت نصب در بالای هر نوع تخت خواب دلخواه

 فیلتر شفاف پادموج

لایه های محافظتی نازک پلی استری با روکش رسانا و شفاف قابل نصب روی سطح هر نوع شیشه با دوام و کارایی عایق بندی بالا برای بازتابش پرتوهای مزاحم و کاهش آلایندگی محیط داخلی ساختمان

این لایه محافظ دارای دوام زیادی بوده و عایق بندی الکترومغناطیسی مناسبی را تضمین می کند و نصب آن در همه ساختمان هایی که در معرض پرتوهای ناخواسته هستند توصیه می شود. با نصب این فیلترها برروی شیشه های ساختمان هایی که در حریم دکل های مخابراتی بی سیم قرار دارند، میزان خطر پرتوهای زیان بار بر روی بدن ساکنین به شدت کاهش یافته و در حد مطلوب استاندارد قرار می گیرد.

 سفارش نصب

ابتدا پرتوسنجی انجام شده و موقعیت قرارگیری پنجره های ساختمان نسبت به دکل های مخابراتی پیرامون و سطح توان پرتوی نفوذی هر یک مورد سنجش قرار گرفته و با آستانه مجاز مقایسه می شود. بدیهی است که پوشش پنجره های با امتداد تابش مستقیم در اولویت هستند. متراژ پوشش به سفارش مشتری تعیین شده و امکان سفارش عایق بندی برای هر متراژ دلخواه وجود دارد. نصب این فیلتر بر روی هر نوع سطح شیشه ای شامل: شیشه های معمولی، شیشه های دو جداره، شیشه های سخت سازی شده و … به راحتی چه از داخل و چه از خارج پنجره امکان پذیر است.

 برای نصب فیلترهای شفاف پادموج نیازی به تعویض شیشه و یا جدا کردن از قاب آن نمی باشد و روی شیشه های موجود ساختمان نصب می شود. البته چنان چه قاب پنجره از نوع فلزی (آهن، آلومینیوم یا استیل) باشد نسبت به قاب های UPVC کارایی عایق بندی بهتری خواهیم داشت.

 کارکرد و مزایا

 1. کاهش موثر سطح توان تابشی RFزیان بار دکل های مخابراتی به داخل
 2. شفافیت بالا و کم نشدن روشنایی محیط داخل
 3. افزایش استحکام مکانیکی شیشه در برابر بارهای ناشی از: ضربه، زمین لرزه، موج انفجار و …
 4. ایجاد ایمنی و جلوگیری از خرد شدن و ریزش قطعات تیز و برنده شیشه بعد از شکستن
 5. طول عمر مفید نسبتا زیاد و قابلیت شستشو
 6. نصب آسان و سریع در کوتاه ترین زمان ممکن
 7. قابلیت نصب روی هر نوع شیشه حتی خودرو